Na terenie Warszawy nasz catering dowozimy do dzielnic :

Śródmieście, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz, Wilanów, Ursynów, Ochota i Mokotów.

Mieszkasz lub pracujesz na Ursynowie albo okolicznych osiedlach? W takim razie usługi naszej firmy Masters Catering przydadzą Ci się przy wielu okazjach. Organizacja przyjęć, tak biznesowych, jak i rodzinnych, stanowi spore wyzwanie, a przy natłoku innych spraw do ogarnięcia, kwestie kulinarne schodzą na dalszy plan. A przecież jedzenie jest tak istotnym elementem każdego ważnego spotkania.

Dobry catering Ursynów nie oznacza wyłącznie baru kanapkowego. Możesz zaproponować gościom przekąski koktajlowe, orzeźwiające, lekkie sałatki, słodkie desery, lunche, a także wszelkie potrawy, które są charakterystyczne dla danego okresu. Profesjonalna firma zdejmuje Ci ciężar z głowy, gdy organizujesz Wielkanoc, Święta Bożego Narodzenia czy I Komunię Świętą.

Od śniadania prasowego, po bankiet na sto osób – w każdym przypadku możesz liczyć na naszą firmę, która stawia na kreatywne i szerokie menu oraz maksymalną jakość usług, czyli punktualność, elastyczność, komunikatywność. Zamawiając catering Ursynów, możesz skupić się na innych, równie ważnych elementach przyjęcia!

       
       
   


Babeczki

 
    Babeczki z bitą śmietaną i owocami sezonowymi  
       
   


Sandwich z bagietki żytniej i pszennej

 
   
  • 6 x z pieczonym schabem i warzywami
  • 6 x mozarellą, pomidorkami cherry
   

  

Przekąski różne i dla każdego

 
    Róże z łososia z przepiórczym jajkiem i kawiorem
       

Nasze realizacje