Na terenie Warszawy nasz catering dowozimy do dzielnic :

Śródmieście, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz, Wilanów, Ursynów, Ochota i Mokotów.

Przygotowujesz bankiet, przyjęcie? Usługa Catering Ochota to najlepszy pomysł na profesjonalne podejście do rozwiązania spraw gastronomicznych. Jednak przy wyborze określonego menu pamiętaj o kilku zasadach, dzięki którym unikniesz błędów i zadbasz o przyjemne doznania Twoich gości.

Po pierwsze, nie kieruj się wyłącznie własnymi wyobrażeniami na temat kulinarnych sympatii gości. Skonfrontuj swoje pomysły z innymi, nie tylko w obrębie firmy. Menu powinno być jednocześnie jak najszersze i spójne, nieudziwnione na siłę. Świetnie łączyć tradycyjne, „domowe” przysmaki z gastronomicznymi innowacjami, ale w odpowiednich proporcjach.

Po drugie, nie zapominaj, że wśród gości mogą znajdować się wegetarianie, weganie, osoby na diecie bezglutenowej. Nie uwzględniając ich potrzeb, wpływasz na ich duży dyskomfort. Skądinąd dania i przekąski bez mięsa czy nabiału mogą zasmakować dosłownie wszystkim! Catering Ochota oferowany przez naszą firmę zapewnia szerokie menu, które odpowiada na różnorodne przyzwyczajenia kulinarne.

Zapewnij gościom smaczny poczęstunek!


Babeczki koktajlowe – Tartoletki

  • 25 x z dziczyzną i żurawiną

Koreczki  „Mini  Capresse”

Koreczki  „Mini  Capresse” 30 szt.     

  • z pomidorkami cherry, mini mozarellą i świeżą bazylią
 Koreczki
  

Tarta ze śliwkami

Tarta ze śliwkami 15 porcji    Tarta ze śliwkami

Nasze realizacje