Catering Dietetyczny

Bogaty w naturalne i świeże składniki pyszny catering

Zamów 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień

Zamów na 7 dni - rabat 5%, zamów na 14 dni - rabat 8%

Czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze

Dieta Klasyczna

5 posiłków dziennie

Dieta Klasyczna, czyli dieta przeznaczona dla osób chcących dobrze i smacznie zjeść. Nasza dieta oparta jest o wysokiej jakości świeże produkty. Menu bogate w mięso, ryby, nabiał, produkty zbożowe. Duża ilość warzyw i owoców w naszej diecie jest źródłem witamin i potrzebnych organizmowi minerałów. Jest skierowana dla osób bez przeciwskazań dietetycznych, ceniących różnorodność smaków. Dzięki zbilansowanym posiłkom zadbasz o ilość spożywanych kalorii. Nasza Dieta Klasyczna jest dostępna w 5-ciu kalorycznościach: 1200, 1500, 1750, 2000 lub 2500 kcal. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę w oparciu o sylwetkę, wagę, płeć, aktywność fizyczną czy też rodzaj pracy. Dieta Klasyczna jest najbardziej zróżnicowana w naszej ofercie ze względu na występowanie wszystkich rodzajów grup produktowych. Dołącz do naszych klientów, zamów dietę z dowozem na terenie Warszawy i okolic. Smacznego !

Zamów

Dieta Wegetariańska

5 posiłków dziennie

Dieta Wegetariańska, czyli dieta bez produktów mięsnych. Stawiamy na nabiał, jaja oraz dużą ilość roślin strączkowych. Bogactwo błonnika, minerałów czy też witamin sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów i wspomaga pracę układu pokarmowego. Zawarte w diecie nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagają serce i pomogą obniżyć cholesterol. Dzięki zbilansowanym posiłkom zadbasz o ilość spożywanych kalorii. Nasza Dieta Wegetariańska jest dostępna w 5-ciu kalorycznościach: 1200, 1500, 1750, 2000 lub 2500 kcal. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę w oparciu o sylwetkę, wagę, płeć, aktywność fizyczną czy też rodzaj pracy. Dieta Wegetariańska jest ciekawą alternatywą dla osób chcących zmiany nawyków żywieniowych i nie mających czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu produktów i eksperymenty kulinarne we własnej kuchni. Dołącz do naszych klientów, zamów dietę z dowozem na terenie Warszawy i okolic. Smacznego !

Zamów

Dieta Wegetariańska z rybą

5 posiłków dziennie

Dieta Wegetariańska z rybą, jest to dieta wegetariańska urozmaicona rybami lecz nie każdego dnia. Bez produktów mięsnych lecz z rybą. Stawiamy na nabiał, jaja oraz dużą ilość roślin strączkowych. Bogactwo błonnika, białka, minerałów czy też witamin sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów i wspomaga pracę układu pokarmowego. Zawarte w diecie nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagają serce i pomogą obniżyć cholesterol. Dzięki zbilansowanym posiłkom zadbasz o ilość spożywanych kalorii. Nasza Dieta Wegetariańska jest dostępna w 5-ciu kalorycznościach: 1200, 1500, 1750, 2000 lub 2500 kcal. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę w oparciu o sylwetkę, wagę, płeć, aktywność fizyczną czy też rodzaj pracy. Dieta Wegetariańska jest ciekawą alternatywą dla osób chcących zmiany nawyków żywieniowych i nie mających czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu produktów i eksperymenty kulinarne we własnej kuchni. Dołącz do naszych klientów, zamów dietę z dowozem na terenie Warszawy i okolic. Smacznego !

Zamów

Dieta Bez Laktozy

5 posiłków dziennie

Dieta Bez Laktozy przeznaczona jest dla osób z nietolerancją cukru mlekowego C₁₂H₂₂O₁₁. Menu bogate w mięso, ryby, nabiał bez laktozowy, produkty zbożowe. Substytuty tradycyjnego nabiału wraz z pełnoziarnistymi produktami, strączkowymi warzywami będą wyśmienitym wyborem dla oszczędzenia czasu i pełną wrażeń smakowych. Nasza Dieta Bez Laktozy jest dostępna w 5-ciu kalorycznościach: 1200, 1500, 1750, 2000 lub 2500 kcal. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę w oparciu o sylwetkę, wagę, płeć, aktywność fizyczną czy też rodzaj pracy. Dieta bez laktozy pomoże pozbyć się uciążliwych dolegliwości żołądkowych i nieprzyjemnych odgłosów jelitowych. Dołącz do naszych klientów, zamów dietę z dowozem na terenie Warszawy i okolic. Smacznego !

Zamów

Nie wiesz, jaką wybrać kaloryczność ?

Pomożemy, wypełnij krótką ankietę

Ankieta